Temsilcilikler
İş Birliği Yaptığımız Uluslararası Firmalar

Ekol, Ocak 2006 tarihinde Avrupa’nın en büyük vitamin üreticisi Adisseo France SAS ile imzalamış olduğu işbirliği anlaşması ile ortak pazarlama faaliyetlerine devam etmekte ve premikslerinde Adisseo vitaminlerini kullanmaktadır.
adisseo.com
Amino asitler grubundan L-Lysine ve L-Threonine ürünleri, merkezi Amerika’da bulunan dünyanın en büyük amino asit üreticilerinden biri olan ADM firmasından temin edilmektedir.
admworld.com
İşbirliği yaptığımız Carotech firmasının doğal renk vericileri (Xamacol, Xaracol), toksin bağlayıcı (Ekobond) ve doğal büyütme faktörü (Nextenhance) firmamız tarafından sektöre sunulmaktadır. İspanyol firmanın sahip olduğu gelişmiş Ar-Ge bölümü sayesinde doğal ürünlerde yenilikler devam edecektir.
carotech.biz
Amino asitler ürün grubundan DL-Methionine, Alman orijinli Pazar lideri Degussa firmasından ithal edilmektedir.
degussa.de
Antibiyotiklere alternatif olarak kullanılan, tamamen doğal, Yucca Schidigera bitkisinin özünden üretilen verim arttırıcı DK Sarsaponin 30 ve Nutrafito ürünleri Amerika merkezli Desert King firmasından sağlanmaktadır.
desertking.com
Pazarlamakta olduğumuz enzimler (Wheatzyme, Optimise M), organik asit bazlı ürünler (Genex, Salgard, Moldgard), antioksidan (Oxigard), toksin bağlayıcı (Mycobond), Omega 3 (Optomega) ürün grupları İngiltere’de faaliyet gösteren Optivite firmasından sağlanmaktadır.
optivite.co.uk
Avrupa’da doğal bitki ekstraktları konusunda uzman Fransız Phytosynthese firmasının, AB’de kalitesi tescillenmiş güvenilir doğal verim ve performans arttırıcıları firmamız tarafından pazarlanıyor.
phytosynthese.com
Bu firmalar, çalışma alanlarında üretim kapasitesi ve pazar payı açısından lider konumunda olup, kalite konusunda isim yapmış öncü kuruluşlardır.